SZUKAJ
DUX PROMOTION
ul. Krokusowa 3
92-101 Łódź MAPA STREET VIEW

tel. kom. 501 149 972
tel. 42 612 12 02

Zapytania i kalkulacje ofertowe:

Oferty współpracy:

Oferty pracy:

Pozostałe sprawy:

KONTAKT

Przedstawiciel Handlowy - doradca klienta biznesowego

- Jeśli nie boisz się poznawania ludzi, a kontakt z nimi sprawia Ci satysfakcję.
- Jeśli potrafisz budować partnerskie relacje z innymi i chciałbyś/chciałabyś sprawdzić się w jednej z najciekawszych branż, jaką jest reklama - dołącz do nas.

OBOWIĄZKI:
- pozyskiwanie nowych klientów
- doradztwo w zakresie projektowania i programowania kampanii reklamowych
- opieka i podtrzymywanie partnerskich relacji z pozyskanymi i powierzonymi klientami
- obsługa pozyskanych kontraktów
- raportowanie pracy

Nasze Oczekiwania:
- wykształcenie min. średnie
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera (system windows i zasoby internetowe)
- znajomość zagadnień związanych z działalnością reklamową
- samodyscyplina i samodzielność w działaniu
- min. roczne doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku przedstawiciela handlowego
- komunikatywność i wysoka kultura osobista
- zaangażowanie, sumienność i pracowitość
- profesjonalizm i żelazna konsekwencja
- ciekawa osobowość i poczucie humoru:)

Oferujemy:
- profesjonalne szkolenie produktowe i sprzedażowe
- pracę w dynamicznie rowijającej się firmie wśród ludzi o b.wielu pomysłach, które sukcesywnie wcielają w życie
- pracę na umowę o DZIEŁO/ZLECENIE w pierwszym szkoleniowo-próbnym okresie pracy
- pracę na dowolną wygodną dla handlowca umowę przewidzianą Kodeksem Cywilnym RP (umowa o pracę, kontrakt managerski itp)
- wysokie i nieograniczone wynagrodzenie, uzależnione jednak od wyników pracy

P.S.
Jeśli nie posiadasz 1-rocznego doświadczenia w pracy Przedstawiciela Handlowgo, w liście motywacyjnym przekonaj nas, że szukasz właśnie tej pracy, a nie pracy sprzedawcy czy magazyniera.

SWOJE APLIKACJE PROSIMY PRZESYŁAĆ:
- na adres e-mail -  rekrutacja@dux-promotion.pl
- pocztą tradycyjną na adres -
DUX Company Piotr Jędrzejczyk
92-318 Łódź al.J.Piłsudskiego 135 lok.212

Zadzwoń

Kontakt

Live Chat Software