SZUKAJ
DUX PROMOTION
ul. Krokusowa 3
92-101 Łódź MAPA STREET VIEW

tel. kom. 501 149 972
tel. 42 612 12 02

Zapytania i kalkulacje ofertowe:

Oferty współpracy:

Oferty pracy:

Pozostałe sprawy:

KONTAKT

O NAS

DUX-PROMOTION jest agencją informatyczno-reklamową, która za cel stawia sobie tworzenie innowacyjnych produktów reklamowych. Dużą wagę przywiązujemy do skuteczności projektów, co przekłada się na korzyści dla naszych klientów.


NIE JESTEŚ DLA NAS ANONIMEM...
Bezpośredni kontakt z klientem jest dla nas cennym doświadczeniem w pracy nad konkretnym projektem, dlatego kierujemy naszą ofertę przede wszystkim do odbiorców z Łodzi. Za dobrą praktykę uważamy omawianie doboru materiałów, z jakich ma być wykonany produkt, i dyskutowanie nad kształtem projektu. Dzięki temu nasze produkty spełniają oczekiwania zamawiających.


RANDKA W CIEMNO...? NIEKONIECZNIE...
Nie chcemy, byś czuł się, jakbyś kupował kota w worku, dlatego też umożliwiamy uprzednie przyjrzenie się naszym wcześniejszym dokonaniom. Poznaj nas, a z pewnością zechcesz skorzystać z naszych doświadczeń i z naszej nieprzeciętnej pomysłowości.
JAK W ZEGARKU...
Zadowalające efekty pracy osiągamy dzięki przemyśleniu każdego projektu i udostępnieniu zamawiającym tzw. Strefy Klienta, w której mogą zyskać wgląd w przygotowywane dla nich produkty. Każdy element naszej maszyny działa bez zarzutu, dążąc do celu, jakim jest satysfakcja klienta.

DWIE TWARZE DUX-PROMOTION

Nasza działalność opiera sie na dwóch bardzo mocnych fundamentach - reklamie i technologiach informatycznych.

AGENCJA REKLAMOWA
Oferta reklamowa Dux-Promotion jest bardzo szeroka. Zapewniamy kompleksową obsługę w tym zakresie, przez co należy rozumieć wszelkie aspekty reklamy - od wizytówek, ulotek, plakatów i innych druków, przez gadżety reklamowe, systemy wystawiennicze, reklamy na taksówkach, po całą identyfikację wizualną (wraz z logo i księgą znaku) oraz doradztwo reklamowe. Wszystkie materiały projektowane są w naszym dziale graficznym, dzięki czemu możemy zagwarantować indywidualne podejście do każdej reklamy, a nie seryjną produkcję szablonowych projektów.

AGENCJA INTERAKTYWNA
Dux-Promotion ma także drugą twarz - jest agencją interaktywną, angażującą się w ciekawe, ale i wymagające projekty, jak tworzenie aplikacji internetowych (np. systemy CRM czy elektroniczny system rezerwacji wizyt i zarządzania eRecepcja - www.erecepcja.pl), bardzo przyszłościowy temat podpisu elektronicznego, wirtualni doradcy i asystenci (w przyszłości - roboty zdolne do komunikacji z ludźmi), integracja systemów i aplikacji z zewnętrznymi systemami (np. instytucji państwowych, systemy płatnicze), integracja aplikacji internetowych z urządzeniami peryferyjnymi (centrale telefoniczne, czytniki kart), kalkulatory, zaawansowane strony www. Wykorzystujemy dostępne współcześnie technologie, jak systemy syntezy i rozpoznawania mowy.

Dążąc do jak najbardziej kompleksowej obsługi naszych klientów, oferujemy również profesjonalne usługi copywritingu (pisanie tekstów reklamowych oraz zapełnianie treścią stron www).

„Skup się na rzeczach w których jesteś naprawdę dobry a my W ŚWIADOMOŚCI klientów wypozycjonujemy Twoją firmę”. Powyższe zaproszenie jest nie tylko zachętą kierowaną do naszych klientów skłaniającą do skupienia się na działaniach operacyjnych a w konsekwencji do profesjonalizacji, ale również i przedstawieniem istoty wszystkich podejmowanych działań marketingowo-reklamowych.
Na tych drugim znamy się bardzo dobrze dlatego naszą ambicją jest być dla naszych klientów nie tylko dostawcą materiałów reklamowych lecz przede wszystkim partnerem w ich rynkowych sukcesach.

Codziennie wkładając serce w wykonywaną pracę jesteśmy wyznawcami popularnej benedyktyńskiej filozofii „Ora et labora”. Daje ona nam ogromny pokój serca i jest źródłem niewyczerpanego entuzjazmu z jakim podchodzimy do każdego nowego przedsięwzięcia.

Otwarcie wyznawane przez większość zespołu chrześcijańskie zasady etyki, uczciwości i solidarności pracy są dla wszystkich naszych klientów gwarancją świadczenia i oferowania produktów i usług najwyższej jakości.

Live Chat Software