SZUKAJ
DUX PROMOTION
ul. Krokusowa 3
92-101 Łódź MAPA STREET VIEW

tel. kom. 501 149 972
tel. 42 612 12 02

Zapytania i kalkulacje ofertowe:

Oferty współpracy:

Oferty pracy:

Pozostałe sprawy:

KONTAKT

DORADZTWO REKLAMOWE

WIECZNIE ZABIEGANY...
Prowadzenie własnej firmy nigdy nie było rzeczą prostą i wielu już się na tym pomyśle kolokwialnie mowiąc "przejechało". Godzinami zmagasz się z dokumentami, zalewającymi Twoje biuro, biegasz po mieście, załatwiając firmowe sprawy, a w perspektywie widzisz już kolejne obowiązki, czające się w mroku Krainy Wiecznego Braku Czasu. Czy w tym zamieszaniu masz czas, by pomyśleć o reklamie?


CUDOWNE OCALENIE...
Kiedy gonisz już resztkami sił, potrzebujesz kogoś, kto choć trochę Cię odciąży. To jest właśnie nasz wkład w Twój sukces. Z chęcią zdejmiemy z Twoich strudzonych barków ciężar myślenia o reklamie. Nie będziesz musiał martwić sie, że nie wiesz, na jaką formę reklamy postawić. Pomożemy Ci podjąć optymalną decyzję, doradzimy, jakie zastosować rozwiązania. Pozostanie Ci tylko skupić się na tym, co robisz najlepiej...

DO KOGO ZWRÓCISZ SIĘ PO POMOC?
Do lekarza idziesz po poradę w sprawie zdrowia, do księgowego wybierasz się, aby zaplanować swoje koszty, do DUX-a - by wyprzedzić konkurencję. Jeśli podstawowe pojęcia (jak strategie reklamowe, jednostkowy koszt dotarcia, target produktu) stanowią dla Ciebie tajemnicę, porozmawiaj z ekspertem z Dux-Promotion. Pozwól mu zostać Twoim specjalistom ds. reklamy.

STAŃ NA PEWNYM GRUNCIE...
Jesteś człowiekiem sukceu i nie potrzebujesz reklamy? Pracy i klientów masz pod dostatkiem, ale i tak każda wieść o kolejnej fali kryzysu powoduje, że drżysz o przyszłość? Chętnie dodamy Ci odwagi. Buduj swoją markę z DUX-em - to pewny fundament.

By umówić się na spotkanie z ekspertem z DUX-a, skontaktuj się z nami.

Napisz: biuro[małpka]dux-promotion.pl
lub
zadzwoń: 501-149-972.Zadzwoń

Przeczytaj również:

Kontakt

DUX PROMOTION
ul. Krokusowa 3
92-101 Łódź MAPA STREET VIEW

tel. kom. 501 149 972
tel. 42 612 12 02

Zapytania i kalkulacje ofertowe:

Oferty współpracy:

Oferty pracy:

Pozostałe sprawy:

Live Chat Software