SZUKAJ
DUX PROMOTION
ul. Krokusowa 3
92-101 Łódź MAPA STREET VIEW

tel. kom. 504 149 115
tel. 42 612 12 02

Zapytania i kalkulacje ofertowe:

Oferty współpracy:

Oferty pracy:

Pozostałe sprawy:

KONTAKT

Druki reklamowe

MASZ FIRMĘ, A KLIENTÓW?
Zaczynasz właśnie własny biznes i potrzebujesz klientów? Najlepiej, gdyby przyszli do Ciebie sami, prawda? Niestety – takie cuda zdarzają się tylko w filmach. Nie sprzedasz swoich produktów lub usług, jeśli nie postarasz się o reklamę. Masz już firmę od dawna i nie narzekasz na brak klientów? Gratulacje. Nie znaczy to jednak, że nie możesz mieć ich więcej...

ZASPOKÓJ GŁÓD KLIENTA...
Czy wiesz, czym jest miasto? Zapewne dotąd tak go nie postrzegałeś, ale tak naprawdę jest ono większym lub mniejszym skupiskiem klientów. Spójrz tylko na nich – snują się po ulicach, głodni i spragnieni? Wiesz, czego im potrzeba? REKLAMY – tej słodkiej ambrozji, która napełni ich siłą i poczuciem, że znają swój cel. Spraw, by celem tym były Twoje produkty. Zaserwuj klientom dobrą, soczystą, drukowaną reklamę – oni aż się o to proszą...

PRZEPIS NA DANIE REKLAMOWE...
Wciąż nie jesteś pewien, co robić? Dux-Promotion ma dla Ciebie masę przepisów. Przygotuj dla klientów solidną porcję kuszących ulotek, zaprawionych w sosie z folderów i ekskluzywnych wizytówek. Zapakuj wszystko w przepyszny zestaw teczek firmowych, które na długo zapadną w pamięć. Na drugie danie polecamy zawsze niezawodne plakaty i firmowe kalendarze. Ponieważ nie ma to jak mocne uderzenie, nie poprzestań na daniach głównych. Klienci potrzebują deseru. Co powiesz na firmowe notesy, bloczki, papeterię i druki samokopiujące? Jest w czym wybierać...

Potrzebujesz więcej przepisów na staropolskie dania reklamowe? Masz wymagających klientów? Żaden problem – Dux-Promotion zapewni Ci wszelkie druki reklamowe, jakie tylko sobie wymarzysz.

WIZYTÓWKI

Pamiętasz, jak piękna dziewczyna chciała podać Ci swój numer, ale Ty nie miałeś gdzie go zapisać? Gdyby miała wizytówkę, nie byłoby problemu…

Znasz to uczucie, kiedy przez cały dzień chodzi za Tobą melodia, usłyszana rano w radiu? A gdyby reklama Twojej firmy mogła chodzić za klientem? Dzięki wizytówkom jest to możliwe! Ich niewielkie rozmiary pozwalają nosić je w kieszeni czy portfelu. Stań się melodią każdego dnia - postaw na wizytówki! 

Mowa jest srebrem, milczenie - złotem. Dzięki wizytówkom możesz zostać prawdziwym Midasem. To one będą mówiły za Ciebie, a ciekawą grafiką zainteresują Twoich klientów. Szybki i tani sposób, by zostać zapamiętanym!

ULOTKI

 ULOTKI

Każdy czasem chciałby być w dwóch miejscach na raz. Marzenie niemożliwe do spełnienia, chyba że… Nie, niestety to wciąż jest nierealne. Można za to zyskać wysokonakładową reklamę stosunkowo niskim kosztem. Ulotki trafią w ręce wielu ludzi, oznajmiając Twoją ofertę. Spróbuj, a nie pożałujesz...

 

 

 

FOLDERY, KATALOGI

Foldery, katalogi, ja wszystkie Was, reklamy, posiadać chcę... Dobrze zaprojektowane i wydane foldery oraz katalogi są jedną z najbardziej pożądanych form reklamy. Czy Ty też chcesz je mieć...?

MOTYLKI W BRZUCHU? TO CHYBA MIŁOŚĆ...

Trudno dziś wierzyć w miłość od pierwszego wejrzenia, dlatego pozwól swojemu klientowi z czasem zakochać się w Twoich produktach, a nie oczekuj efektów od razu. Daj profesjonalnie wykonany folder lub katalog, a na pewno będzie do niego sięgał co jakiś czas. Niech oswoi się z Twoją ofertą, niech pozna ją lepiej, a wtedy...

ZAWSZE RAZEM...

Ponoć małżeństwo najlepiej jest zawierać z rozsądku... Nie wiemy, czy to prawda, ale jednego jesteśmy pewni - zakupów na pewno należy dokonywać z głową. Właśnie dlatego potrzebujesz katalogu, w którym jasno przedstawisz najlepsze cechy swoich produktów. Spraw, by klienci pozostali z Tobą na zawsze.

ETYKIETY I NAKLEJKI

Nic tak nie przyciąga potencjalnego klienta jak dobrze zaprojektowana etykieta… Często wrażenie jakie sprawia szata graficzna produktu, sprawia, że klient decyduje się na wybór konkretnej marki spośród wielu innych. Z kolei zastosowanie materiałów samoprzylepnych sprawia, że etykiety są jedną z najbardziej popularnych metod znakowania opakowań.

DRUKI SAMOKOPIUJĄCE

DRUKI SAMOKOPIUJĄCE

Mówi się, że nieszczęścia chodzą parami. Ważne dokumenty niestety także... Konieczność przygotowywania umów czy faktur w dwóch egzemplarzach przyprawia Cię o zawrót głowy? Niepotrzebnie - druki samokopiujące skutecznie Cię wyleczą.

HISTORIA i TERAŹNIEJSZOŚĆ...

Czy wiesz, dlaczego dzieła literatury średniowiecznej to unikaty? Bo konieczność ręcznego przepisywania spędzała sen z powiek skrybów, plącząc im ręce. Przyczyniała się też do utrzymania wysokiego poziomu analfabetyzmu - któż chciałby uczyć się pisać, by spędzać lata na niszczeniu sobie wzroku w zatęchłych komnatach bibliotek? W skali przemysłowej rewolucją był wynalazek druku. W skali domowej stała się nią kalka kopiująca. Dziś jest to już przeżytek. Druki samokopiujące stanowią kolejny przełom. Już nie musisz ręcznie przepisywać dokumentów.

UWOLNIENIE...

A druki samokopiujące Was wyzwolą... od ton kalki i przymusowych wizyt w punktach ksero. Ta prawda mówi sama za siebie...

TECZKI i SEGREGATORY REKLAMOWE

W biznesie nawet najdrobniejsze szczegóły mają doniosłe znaczenie. Warto zadbać o nie już dziś. Teczki ofertowe i segregatory firmowe są świetnym sposobem na dyskretne utrwalenie wizerunku Twojej firmy.

PODOBNO WYGLĄD SIĘ NIE LICZY...

Od dziecka jesteśmy uczeni, że nie należy oceniać książki po okładce. Kto jednak tego nie robi? Zbiorowo łamiemy to przykazanie, dlatego warto pomyśleć o ciekawej oprawie dla Twojej oferty. Teczka firmowa to bardzo dobry wybór.

PRAKTYCZNIE I Z POŻYTKIEM...

Znasz powiedzenie "zamienił stryjek siekierkę na kijek"? Możesz o nim zapomnieć. Nie każda zmiana jest zmianą na gorsze. Twój klient może zastąpić zwykłe teczki podarowanymi przez Ciebie. Logo i dane Twojej firmy będą towarzyszyć mu na każdym kroku. Poza tym, któż nie lubi dostawać prezentów? Spraw swojemu klientowi tę przyjemność już dziś.

 

PLAKATY

PLAKATY

Czy wiesz, że historia plakatu sięga aż XVI wieku? Już wówczas korzystano z rozwieszanych obwieszczeń, rozumiejąc ich zasięg i siłę oddziaływania. Jak możesz odwracać się plecami do pięciu wieków tradycji?

 COŚ DO POCZYTANIA...

Nudzi Cię czekanie na tramwaj lub autobus. Nie wiesz, co robić, kiedy stoisz na przystanku. Na ulicy jak na złość nic się nie dzieje. Jak zabić czas? Może by coś poczytać? Nagle - ratunek: na wiacie przystanku wisi plakat! Można obejrzeć i przeczytać! Brzmi znajomo? Dla Twojego klienta na pewno. Spraw, by to Twój plakat przykuwał uwagę i ratował znudzonych ludzi z opresji. Niech będzie jak kanapka po głodówce, jak kropla wody na pustyni...

 NA SKRZYŻOWANIU...

Chcesz być pozytywnie kojarzony, ale nie wiesz, jak to osiągnąć? Zamów plakat, a świat o Tobie usłyszy. Artyzm wykonania utrwali pozytywne skojarzenie z Twoją firmą, a każdy przechodzień na ruchliwym skrzyżowaniu zatrzyma się i co zobaczy? Twój plakat! W ten sposób dotrzesz do każdego.

 

Live Chat Software