SZUKAJ
DUX PROMOTION
ul. Krokusowa 3
92-101 Łódź MAPA STREET VIEW

tel. kom. 501 149 972
tel. 42 612 12 02

Zapytania i kalkulacje ofertowe:

Oferty współpracy:

Oferty pracy:

Pozostałe sprawy:

KONTAKT

100g aromatycznych, korzennych ciastek świątecznych w kształcie dzwonków ciasteczka umiesczone w okrągłej, metalowej puszce dowolny nadruk CMYK na wieczku całość przewiązana satynową wstążką
Bombonierka zawierająca osiem czekoladek w różnych smakach oraz kształtach. dwuczęściowe pudełko kartonowe w kształcie choinki wewnątrz złota lub srebrna wypraska w środku załączona okolicznościowa zawieszka do powieszenia na choince możliwość tłoczenia na opakowaniu dostępne smaki czekoladek: waniliowy (folia aluminiowa w kolorze złotym), cynamonowy (folia aluminiowa w kolorze pomarańczowym), czekoladowy (folia aluminiowa w kolorze czerwonym)
Pierniki świąteczne, ręcznie dekorowane czekoladą. dostępne w kształcie gwiazdki i choinki pakowane pojedynczo w torebki foliowe bilecik z dwustronnym nadrukiem, przyczepiony bezpośrednio do upominku całość dekorowane wstążką (kilkanaście kolorów do wyboru)
24 czekoladki z delikatnym alkoholizowanym nadzieniem o kilku smakach. jeden wybrany smak lub mix aktualnie dostępnych smaków (dostępne smaki na zapytanie) czekoladki zawinięte w złoty laminat i obwoluty z motywami świątecznymi lub reklamowymi jednakowymi na wszystkich czekoladkach lub każda czekoladka z inną grafiką opakowanie kartonowe z dowolnym nadrukiem świątecznym CMYK lub do 4 kolorów Pantone dostępne także w opakowaniach z kartonów metalizowanych (złoty, srebrny) z tłoczonymi logotypami, tekstami, motywami graficznymi itp. oraz z kolorowych kartonów ozdobnych z hot-stampingiem
Duży kalendarz adwentowy w kształcie domku, zawierający 24 markowe czekoladki z delikatnym alkoholizowanym nadzieniem o kilku smakach. po sześć czekoladek na każdej ścianie domku jeden wybrany smak czekoladek lub miks aktualnie dostępnych smaków obwoluty reklamowe jednakowe dla wszystkich czekoladek lub osobna grafika dla każdej czekoladki trzy dostępne warianty brandingu na domku wariant 1: nadruk na białym kartonie (CMYK lub do czterech kolorów Pantone) wariant 2: tłoczenie logotypów, tekstów, motywów graficznych itd. na kartonie metalizowanym (złoty, srebrny) wariant 3: hot-stamping na matowym kartonie ozdobnym
Intrygujące czekolady belgijskie o wielu smakach i barwach, zapakowane w opakowania foliowe i pudełka kartonowe o delikatnej fakturze płótna. dowolny nadruk reklamowy na pudełku pudełko z okienkiem w kształcie choinki, przez które widać czekolady na długo pozostaną w sercach obdarowanych dostępne także w opakowaniach z kartonów metalizowanych (złoty, srebrny) z tłoczonymi logotypami, motywami graficznymi, tekstami itp. Aktualnie dostępne Czekolady Fantazja: truskawkowa o barwie jasnoczerwonej pomarańczowa o barwie pomarańczowej limonkowa o barwie jasnozielonej cappucino o barwie brązowej karmelowa o barwie jasnobrązowej gorzka o barwie bardzo ciemnobrązowej klasyczna - mleczna jasnobrązowa lub deserowa brązowa
Pyszna bombka, wykonana z wysokiej jakości czekolady belgijskiej. zapakowana w przezroczysty blister oraz kartonowe pudełeczko z wyciętym „okienkiem” ukazującym zawartość pudełko z praktycznym uchwytem oraz świątecznym nadrukiem reklamowym. dostępne także wykonane z czekolady mlecznej 33%, deserowej 55%, lub białej dostępne również w opakowaniach z kartonu złotego, srebrnego, lub srebrnego holograficznego z tłoczonymi logotypami, napisami i motywami graficznymi.
Choinka wykonana z wysokiej jakości czekolady belgijskiej ozdobiona bombkami z orzechów laskowych. czekolada ułożona na złotej, srebrnej lub czerwonej wyprasce umieszczona w kartonowym opakowaniu z "klapką" z dowolnym nadrukiem reklamowym dostępne także w opakowaniach wykonanych ze złotego lub srebrnego opakowania metalizowanego z tłoczonymi logotypami, elementami graficznymi i tekstami, oraz dostępne w opakowaniach wykonanych z naturalnego drewna z grawerem laserowym.
Choinka wykonana z wysokiej jakości czekolady belgijskiej ozdobiona bombkami z orzechów laskowych. czekolada ułożona na złotej, srebrnej lub czerwonej wyprasce umieszczona w opakowaniu wykonanym z naturalnego drewna laserowo wygrawerowane logo, życzenia świąteczne lub motywy graficzne, zarówno po zewnętrznej jak i po wewnętrznej stronie pokrywy opakowania dostępne także w opakowaniach kartonowych z nadrukiem reklamowym lub tłoczeniem.
Życzenia Bożonarodzeniowe składające się z 21 czekoladek z literami i 9 czekoladek z motywem choinki. kostki wykonane z czekolad belgijskich - mlecznej, deserowej lub białej ułożone na złotej wyprasce (w standardzie tzw. stare złoto) umieszczone w opakowaniu z naturalnego drewna z logotypami, napisami lub grafiką wygrawerowanymi laserowo na wierzchu opakowaniu możliwy grawer dwustronny (niewielka dopłata) dostępne także w opakowaniach kartonowych z dowolnym nadrukiem lub wykonanych z kartonów metalizowanych z tłoczonymi logotypami, tekstami, elementami graficznymi itp.
Życzenia Bożonarodzeniowe składające się z 21 czekoladek z literami i 9 czekoladek z motywem choinki. kostki wykonane z czekolad belgijskich - mlecznej, deserowej lub białej ułożone na złotej wyprasce (w standardzie tzw. stare złoto) umieszczone w opakowaniu kartonowym z dowolnym nadrukiem reklamowym dostępne także w opakowaniach z kartonów metalizowanych (złotego, srebrnego lub srebrnego holograficznego) z tłoczonymi logotypami, tekstami i motywami graficznymi dostępne również w opakowaniach z naturalnego drewna z grawerem
Życzenia Bożonarodzeniowe składające się z 14 czekoladek z literami i 6 czekoladek z motywem choinki. kostki wykonane z czekolad belgijskich - mlecznej, deserowej lub białej ułożone na złotej wyprasce (w standardzie tzw. stare złoto) umieszczone w opakowaniu z naturalnego drewna z logotypami, napisami lub grafiką wygrawerowanymi laserowo na wierzchu możliwy grawer dwustronny (niewielka dopłata) dostępne także w opakowaniach kartonowych z dowolnym nadrukiem lub wykonanych z kartonów metalizowanych z tłoczonymi logotypami, tekstami, elementami graficznymi itp.
Życzenia Bożonarodzeniowe składające się z 14 czekoladek z literami i 6 czekoladek z motywem choinki. kostki wykonane z czekolad belgijskich - mlecznej, deserowej lub białej ułożone na złotej wyprasce (w standardzie tzw. stare złoto) umieszczone w opakowaniu kartonowym z dowolnym nadrukiem reklamowym dostępne także w opakowaniach z kartonów metalizowanych (złotego, srebrnego lub srebrnego holograficznego) z tłoczonymi logotypami, tekstami i motywami graficznymi dostępne również w opakowaniach z naturalnego drewna z grawerem
9 pysznych czekoladek w kształcie choinek. choinki z czekolady mlecznej, deserowej lub białej - jeden rodzaj czekolady lub ich mix na każdej choince ręcznie wykonane dekoracje świąteczne, wewnątrz nadzienia o wyszukanych smakach (mix smaków lub jeden uzgodniony smak) czekoladki ułożone na złotych lub srebrnych wypraskach (inne kolory na zapytanie) ewentualnie na przezroczystych wypraskach na tle świątecznych motywów wskazanych przez Zamawiającego 2-częściowe opakowanie kartonowe: - z nadrukiem świątecznym CMYK lub do 4 kolorów Pantone - z kartonów metalizowanych (złoty, srebrny) z tłoczonymi logotypami - z kolorowych kartonów ozdobnych z hot-stampingiem (wiele kolorów folii)
14 wyśmienitych czekoladek w kształcie choinek. choinki z czekolady mlecznej, deserowej lub białej - jeden rodzaj czekolady lub ich mix na każdej choince ręcznie wykonane dekoracje świąteczne, wewnątrz nadzienie o różnorodnych smakach (mix smaków lub jeden uzgodniony smak) czekoladki ułożone na złotych lub srebrnych wypraskach (inne kolory na zapytanie) lub na przezroczystych wypraskach na tle świątecznych motywów wskazanych przez Zamawiającego opakowanie kartonowe z "klapką": - z nadrukiem świątecznym CMYK lub do 4 kolorów Pantone - z kartonów metalizowanych (zloty, srebrny) z tłoczonymi logotypami - z kolorowych kartonów ozdobnych z hot-stampingiem (wiele kolorów folii)
Live Chat Software