SZUKAJ
DUX PROMOTION
ul. Krokusowa 3
92-101 Łódź MAPA STREET VIEW

tel. kom. 501 149 972
tel. 42 612 12 02

Zapytania i kalkulacje ofertowe:

Oferty współpracy:

Oferty pracy:

Pozostałe sprawy:

KONTAKT

Reklama w INTERNECIE

Prowadzisz własny biznes i szukasz skutecznych rozwiązań marketingowych?
Jedną z najpopularniejszych form promocji, jest reklama w internecie. Statystycznie każdy z nas korzysta z internetu codziennie, przez co najmniej kilkadziesiąt minut - jeśli nie bezpośrednio przy komputerze to na tablecie lub smartfonie. Dzięki reklamowaniu się online zwiększysz zasięg swoich działań marketingowych, co przełoży się na dotarcie do większej liczby osób, które mogą być zainteresowane Twoja ofertą. Jak zatem zadbać o widoczność w sieci i pozyskać jak najwięcej nowych potencjalnych klientów? Już dziś zaplanuj z Dux-Promotion strategię marketingową dla Twojej firmy.

STRONY WWW

Strona internetowa firmy to dziś podstawa.

Zaistnieć w Internecie to zaistnieć w ogóle. Znak naszych czasów. Dostosuj się, a odniesiesz sukces. Zignoruj trend, a znikniesz raz na zawsze. Wybór należy do Ciebie.

MARKETING AUTOMATION

AUTOMATYZACJA działań MARKETINGOWYCH to jedna z naszych nowych specjalizacji. Na tą okoliczność podjęliśmy współpracę partnerską z firmą BENHAUER właściela systemu SALES MANAGO - marketing automation. Więcej informacji już wkrótce. ZAPRASZAMY

Reklama SEM

Jednym z pierwszych zagadnień kojarzących się z reklamą SEM jest kampania Google Ads. I słusznie. Jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o zasięg, ponieważ powiązana z liderem wśród przeglądarek internetowych. Google Ads umożliwia prowadzenie e-marketingowych kampanii w postaci materiałów tekstowych, graficznych oraz video. W porównaniu z pozycjonowaniem, szybciej przynosi widoczne efekty, ponieważ można ją uruchomić w dowolnej chwili, dzięki czemu widoczność Twojej strony od razu wzrasta.

Social media marketing

Social Media mają ogromny wpływ na kształtowanie wizerunku w sieci. Założenie profilu na portalu społecznościowym jest darmowe, co powoduje że korzysta z nich ogromna ilość użytkowników na całym świecie. Z tego względu wiele firm decyduje się na utworzenie swojego profilu np. strony na Facebook'u. Aktywność w social mediach jest jednym z najmłodszych, ale potężnych kanałów pozyskiwania nowych klientów.

Live Chat Software