SZUKAJ
DUX PROMOTION
ul. Krokusowa 3
92-101 Łódź MAPA STREET VIEW

tel. kom. 504 149 115
tel. 42 612 12 02

Zapytania i kalkulacje ofertowe:

Oferty współpracy:

Oferty pracy:

Pozostałe sprawy:

KONTAKT

REKLAMA ZEWNĘTRZNA

Każdy z nas zna powiedzenie „gdyby ściany mogły mówić...”. Nie każdy wie, jak sprawić, by przestało ono być wyrazem myślenia życzeniowego. Cóż, my wiemy...

 ODDAJ GŁOS ŚCIANOM...

Skutecznym sposobem doprowadzenia do tego, że ściany przemówią w Twoim imieniu, zachwycając przechodniów, czyli Twoich potencjalnych klientów, jest zadbanie o reklamę zewnętrzną, jak banery, tablice informacyjne lub plakaty. Będziesz miał możliwość dotarcia do szerokiego grona odbiorców stosunkowo niskim kosztem.

NIECH PRZEMÓWI TRADYCJA..

Banery

WIELKOŚĆ MA ZNACZENIE...
Widoczność to dla reklamy zewnętrznej ważna cecha. Jaki byłby pożytek z takiej formy reklamy, gdyby nie rzucała się w oczy? Dlatego w tym przypadku liczy się rozmiar...

UNIWERSALNOŚĆ TEŻ...
Banery zdecydowanie spełniają powyższy warunek. Dodatkowym ich atutem jest możliwość projektowania różnych wymiarów niestandardowych (np. podłużne). Ponieważ dotarcie do klienta jest warunkiem koniecznym do odniesienia sukcesu, ważne jest miejsce, w którym umieszcza się reklamę zewnętrzną. W przypadku banerów istnieje wiele możliwości, ponieważ można je wieszać w przeróżnych miejscach (w przeciwieństwie do sztywnych billboardów). Banery nadają się także na reklamę sezonową – można je składać i w dowolnej chwili rozwieszać ponownie.

Przygotowujemy projekty i wykonujemy różnego typu konstrukcje reklamowe, od prostych tabliczek informacyjnych po spawane konstrukcje reklamowe.

Nowością w naszej ofercie są odblaskowe tablice reklamowe. Idealnie nadają się do przydrożnych reklam i nie wymagają dodatkowego oświetlenia.

szczegóły

Roll-Upy

Ścianki konferencyjne, targowe, wystawiennicze

Flagi reklamowe

Live Chat Software