SZUKAJ
DUX PROMOTION
ul. Krokusowa 3
92-101 Łódź MAPA STREET VIEW

tel. kom. 501 149 972
tel. 42 612 12 02

Zapytania i kalkulacje ofertowe:

Oferty współpracy:

Oferty pracy:

Pozostałe sprawy:

KONTAKT

Roll UPy

Roll upy to doskonałe nośniki reklamy. Rollup  wykorzystuje sie w miejscach, gdzie szybkość działania na klienta jest priorytetem np. targi, szkolenia, akcje promocyjne etc. W takim przypadku ten  produkt reklamowy to absolutny must -have. Reklama roll up charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Jeśli szukasz dobrego, obszernego nośnika reklamy, za stosunkowo niewielką cenę to musi być reklama  rollup. 

Zatem, jeżeli szukasz prostego sposobu na promocje biznesu, ale podanego w eleganckiej i modnej formie a do tego za przystępną cenę,  roll up reklama jest tym, czego potrzebujesz:) Stojak reklamowy typu rollup ma duży obszar nadruku a pozycja pionowa, pozwala na wręcz luksusowe przedstawienie grafiki, czy schematu naukowego.  Roll upy są  ustawne- ergonomiczne a po złożeniu- kompaktowe, dzięki czemu nie ma najmniejszego problemu z ich przechowywaniem, montaż nikomu nie sprawi trudności, jest intuicyjny. Roll upy zbudowane są z planszy reklamowej, kasety z mechanizmem rolującym, której zawdzięczają swą nazwę i wysięgnika. Prosta  budowa roll upa pozwala na jego szybki i bezproblemowy montaż, jest to swego rodzaju przenośny baner. A jak wiemy, klasyka nie wychodzi z mody. Warto również pamiętać, że dzięki wymiennej grafice roll-upy mają możliwość wielokrotnego użytku. Chcesz nietuzinkowej, skutecznej i taniej reklamy ?... a więc rollup ...do dzieła:)

Zapraszamy do klikania w poniższe linki, rozejrzyj sie, a jeśli masz jakieś wątpliwości...nasi graficy czekają, aby pokazać Ci jak dobrze, będzie prezentować się reklama Twojego biznesu na naszym roll upie :) Wiemy, że ciekawy, przykuwający uwagę projekt plus roll-up to przepis na sukces.

Wybierz rolapa;) dla siebie, w naszej ofercie występują roll-upy w różnych wersjach, jeżeli nie masz pewności, który jest dla Ciebie idealny, napisz lub zadzwoń, pomożemy Ci dopasować produkt odpowiedni do Twoich potrzeb i wymagań.

Live Chat Software