SZUKAJ
DUX PROMOTION
al. J. Piłsudskiego 135 (budynek 133 d)
92-318 Łódź MAPA STREET VIEW

tel. kom. 504 149 115
tel. kom. 789 147 031
tel. 42 612 12 02

Zapytania i kalkulacje ofertowe:

Oferty współpracy:

Oferty pracy:

Pozostałe sprawy:

KONTAKT
Zautomatyzujemy Twój Marketing

Bez wzgledu czy działasz w obszarze B2C czy B2B to oferta jest dla Ciebie:

- Przeanalizujemy Twoje procesy sprzedażowe

- Usprawnimy i zautomatyzujemy proces komunikacji z klientem

- Opracjemy i LEJKI ZAKUPOWE

CZYTAJ WIĘCEJ


Nie przekonują Cie tradycyjne wizytówki? Chciałbyś pochwalić się czymś wyjątkowym, aby wyróżniać się w środowisku? Mamy dla Ciebie produkt, który pozwoli Ci w łatwy sposób zostać zauważonym w biznesie i nie tylko: WIZYTÓWKI PLASTIKOWE typu STANDARD.

Ludzki gust bywa bardzo różny, więc nie każdego można ująć zwykłą wizytówką. Dlatego też warto zdecydować się na WIZYTÓWKI PLASTIKOWE Standard, wykonane przy użyciu przykuwającej wzrok błyszczącej folii. Swoim wyglądem przypominają kartę kredytową, a ich klasyczny i elegancki styl zrobi wrażenie na kontrahentach. Do tego są bardzo wygodne w użyciu i bez problemu można je nosić w portfelu czy kieszeni.

Szukasz wizytówek, które pozwolą dobrze wypaść przed klientami, a nie chcesz wydawać na nie majątku? Przygotowaliśmy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Proponujemy dwustronne Wizytówki PREMIUM pokryte folią SOFT SKIN to swoiste „2w1”, łączące wysoką jakość z przystępną ceną. 

Nasza wizytówka PREMIUM zawdzięcza swą wyjątkowość delikatnej, miękkiej i przyjemnej w dotyku powierzchni. Efekt ten uzyskujemy dzięki zastosowaniu folii SOFT SKIN, która jednocześnie wzmacnia intensywność zastosowanych kolorów. Stają się one przez to bardziej wyraziste dla ludzkiego oka, co zwiększa siłę oddziaływania całej wizytówki.

Pozytywny wizerunek to jedna z podstaw skutecznego poruszania się w biznesie. Aby zrobić dobre wrażenie, nie można zapomnieć nawet o najmniejszym, dosłownie i w przenośni, aspekcie biznesowego savoir vivre. Dlatego też, rozumiejąc potrzeby klientów, a zarazem gust tradycjonalistów, proponujemy klasyczne WIZYTÓWKI TYPU STANDARD.

Pamiętajmy, że wizytówka nie jest tylko kartonikiem, który wręczamy drugiej osobie z grzeczności czy przyzwyczajenia. Stanowi swoistą mini-prezentację naszej osoby, dlatego należy zadbać o jej odpowiedni wygląd. WIZYTÓWKI TYPU STANDARD doskonale sprawdzą się w tej roli i ułatwią nawiązywanie nowych, nie tylko biznesowych, kontaktów.  

Live Chat Software