SZUKAJ
DUX PROMOTION
ul. Krokusowa 3
92-101 Łódź MAPA STREET VIEW

tel. kom. 501 149 972
tel. 42 612 12 02

Zapytania i kalkulacje ofertowe:

Oferty współpracy:

Oferty pracy:

Pozostałe sprawy:

KONTAKT

WIZYTÓWKI

Pamiętasz, jak piękna dziewczyna chciała podać Ci swój numer, ale Ty nie miałeś gdzie go zapisać? Gdyby miała wizytówkę, nie byłoby problemu…

Znasz to uczucie, kiedy przez cały dzień chodzi za Tobą melodia, usłyszana rano w radiu? A gdyby reklama Twojej firmy mogła chodzić za klientem? Dzięki wizytówkom jest to możliwe! Ich niewielkie rozmiary pozwalają nosić je w kieszeni czy portfelu. Stań się melodią każdego dnia - postaw na wizytówki! 

Mowa jest srebrem, milczenie - złotem. Dzięki wizytówkom możesz zostać prawdziwym Midasem. To one będą mówiły za Ciebie, a ciekawą grafiką zainteresują Twoich klientów. Szybki i tani sposób, by zostać zapamiętanym!

Wyjątkowe wizytówki firmowe dla Twojej marki

Wizytówki firmowe to nieodłączny element każdej profesjonalnej firmy. To właśnie na wizytówce znajdują się podstawowe informacje o firmie oraz dane kontaktowe, dzięki którym potencjalni klienci mogą łatwo skontaktować się z przedstawicielem Twojej firmy.

Wizytówki budują wizerunek firmy i pomagają nawiązać relacje biznesowe. Możesz je dołączyć je do zamówień, zakupów itp. Wizytówki z danymi i logo Twojej firmy są niezastąpione na  targach, konferencjach, spotkaniach branżowych, różnego rodzaju eventach czy spotkaniach biznesowych. Niewielki rozmiar  wizytówki   sprawia, że możesz je zabrać dosłownie wszędzie. Nie tylko wymiar wizytówki czyni ją świetnym nośnikiem reklamy.

Wizytówki pełnia funkcję reprezentacyjną, nic nie zaprezentuje twojej firmy tak, jak dobrze skomponowana wizytówka. Rodzaj wizytówki powinien odpowiadać branży, powinna odzwierciedlać charakter firmy. Niepozorne wizytówki potrafią wiele powiedzieć potencjalnemu klientowi o Twojej firmie. Kreuj swój biznes, zaprojektuj  z nami wizytówkę, która na długo zagości  w  portfelu czy wizytowniku klientów.

Wizytówka, choć nie wielkich rozmiarów powinna być efektowna, niebanalna, a nawet oszałamiająca. Może taka być dzięki nowoczesnym technologiom druku. Ważny elementem przy projekcie wizytówki  jest również dobór  papieru, powinien być przede wszystkim trwały. Nie każdy rodzaj papieru pozwoli Ci zastosować uszlachetnienia, które wymagają większej jego gramatury. Warto o tym pamiętać projektując wzór wizytówki. W naszej ofercie znajdziesz wizytówki firmowe drukowane na wysokiej jakości papierze, które charakteryzują się trwałością oraz estetycznym wykonaniem.Oferujemy wizytówki we wzorach , które pozwolą na wybór wizualnie atrakcyjnego projektu, dopasowanego do indywidualnych potrzeb Twojej firmy.

Wizytówki charakterystyczne to ciekawa opcja dla firm, które chcą wyróżnić się na tle konkurencji. Dzięki różnym opcjom wykończenia, takim jak folie, metalizacja czy wycinanie w nietypowe kształty, możesz uzyskać wizytówki, które przyciągną uwagę potencjalnych klientów.Jeśli szukasz tanich wizytówek firmowych, także mamy dla Ciebie coś w ofercie. Oferujemy wizytówki w konkurencyjnych cenach, bez obniżania jakości druku oraz trwałości produktu. W naszej ofercie znajdziesz także wizytówki firmowe premium, które pozwolą na stworzenie wizytówek o wyjątkowym wyglądzie i trwałości.Wszystkie wizytówki drukujemy zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów, co pozwala na uzyskanie wizytówek spójnych z wizerunkiem Twojej firmy. Jeśli nie masz pomysłu na projekt wizytówki, nasi doświadczeni graficy chętnie pomogą Ci w stworzeniu wizualnie atrakcyjnego projektu.

Jesteśmy pionierami w produkcji wizytówek z barwionymi brzegami! Wizytówki z barwionymi brzegami to ciekawa opcja dla firm, które chcą wyróżnić się na tle konkurencji. Dzięki temu rozwiązaniu, wizytówka nabiera wyjątkowego charakteru i przyciąga uwagę potencjalnych klientów. Oferujemy wizytówki z barwionymi brzegami w różnych kolorach, dopasowanych do indywidualnych potrzeb Twojej firmy.

Zadbaj o profesjonalny wizerunek swojej firmy i zamów wizytówki firmowe u nas. Oferujemy szeroki wybór wizytówek wzorów, które pozwalają na dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb każdej firmy. Dzięki naszym wizytówkom z pewnością zyskasz więcej potencjalnych klientów i wzmocnisz wizerunek swojej firmy. Skorzystaj z naszej oferty już dziś!
 
Live Chat Software