SZUKAJ
DUX PROMOTION
ul. Krokusowa 3
92-101 Łódź MAPA STREET VIEW

tel. kom. 501 149 972
tel. 42 612 12 02

Zapytania i kalkulacje ofertowe:

Oferty współpracy:

Oferty pracy:

Pozostałe sprawy:

KONTAKT

Żaluzje i rolety reklamowe

SKRYTOŚĆ...
Odkąd ludzkość uznała, że własne brudy należy prać we własnym domu, zamykamy się w zaciszach swoich czterech kątów i kryjemy się za wszelkimi zasłonami, żaluzjami, roletami.

OTWARTOŚĆ...
Odkąd jednak istnieje reklama, ludzie przedsiębiorczy wiedzą, że skromność nie leży w ich interesie, bo świat musi się dowiedzieć o tym, co oferują. Jak inaczej mogliby zdobywać klientów? Dlatego właśnie wymyślono choćby okna wystawowe – nie zasłania się ich, aby każdy mógł zobaczyć wystawę lub po prostu wnętrze sklepu czy biura. 

NOWE MOŻLIWOŚCI...
Odkąd w Dux-Promotion powstała idea projektowania żaluzji reklamowych, przedsiębiorcy zyskali nową możliwość zareklamowania się. Grafiki zdobiące żaluzje i rolety reklamowe mogą nawiązywać zarówno do identyfikacji wizualnej firmy, jak i do jej działalności. Z pewnością wywrą wrażenie na klientach i zapadną im w pamięć jako „coś fajnego”, efektowny dodatek do wizerunku firmy.

POŻYTECZNE I PRZYJEMNE...
Pomyśl, jak cudownie by było, gdybyś mógł codziennie przychodzić do pracy i czuć się jak na plaży, w tropikalnym lesie, na szczycie w Alpach, na oblanej promieniami słońca łące. Czysta przyjemność... Dziś umożliwiamy Ci realizację takiego marzenia – rolety i żaluzje, które projektujemy, mogą mieć indywidualną grafikę, zależną od Twojego pomysłu. Wskaż, co chcesz widzieć codziennie w oknach swojej firmy, a my zadbamy o resztę.

 

 

Jeśli prowadzisz firmę zajmującą się produkcją żaluzji i rolet, być może szukasz kogoś, kto mógłby wziąć na siebie projektowanie nadruków na żaluzje. Skontaktuj się z nami (501 149 972, biuro[at]dux-promotion.pl), a chętnie zapoznamy się z Twoją ofertą współpracy.

Live Chat Software