SZUKAJ
DUX PROMOTION
ul. Krokusowa 3
92-101 Łódź MAPA STREET VIEW

tel. kom. 501 149 972
tel. 42 612 12 02

Zapytania i kalkulacje ofertowe:

Oferty współpracy:

Oferty pracy:

Pozostałe sprawy:

KONTAKT

OFFSET RZĄDZI...
Technologii druku było wiele, ale żadna nie odważyła się zaistnieć przy offsecie - można by sparafrazować klasyka. Najwyższa jakość i precyzja wykonania mówią same za siebie. Druk offsetowy to podstawa naszej specjalizacji. Wypróbuj go, a nie będziesz chciał się rozstać z tą technologią drukowania.

szczegóły

Cechą charakterystyczną tradycyjnego druku offsetowego jest widoczność siatki rastrów, czyli malutkich obiektów, z których składa się obraz. Szczególnie może to przeszkadzać w przypadku jednolitych kolorów, zwłaszcza takich jak szary lub czarny. Jest to koszt, który zwykle trzeba ponieść, aby zyskać precyzyjny druk.

FOTOGRAFICZNA JAKOŚĆ...
Jest jednak rozwiązanie, pozwalające zachować precyzję offsetu przy jednoczesnym zbliżeniu się do typowo fotograficznej jakości obrazu. Można to osiągnąć dzięki korzystaniu z technologii tzw. rastra stochastycznego. W tradycyjnym rastrze obraz składa się z punkcików, których wielkość decyduje o jasności koloru. W przypadku „stochastyka” czynnikiem decydującym jest rozmieszczenie punkcików (mogą być rozłożone gęściej lub rzadziej). Dzięki temu kropki rastra stochastycznego mogą pozostać dużo mniejsze niż tradycyjne, co daje ogromny zysk pod względem jakości grafiki. Co więcej, małe rozmiary punktów rastrowych powodują, że najjaśniejsze i najciemniejsze elementy obrazu, zwykle najbardziej podatne na niepożądane zmiany pokrycia farbą, zostają przed tym zabezpieczone.

Live Chat Software