SZUKAJ
DUX PROMOTION
ul. Krokusowa 3
92-101 Łódź MAPA STREET VIEW

tel. kom. 501 149 972
tel. 42 612 12 02

Zapytania i kalkulacje ofertowe:

Oferty współpracy:

Oferty pracy:

Pozostałe sprawy:

KONTAKT

Automatyzacja MARKETINGU

AUTOMATYZACJA działań MARKETINGOWYCH to jedna z naszych nowych specjalizacji. Na tę okoliczność podjęliśmy współpracę partnerską z firmą BENHAUER właściciela systemu SALES MANAGO - marketing automation.
Automatyzacja marketingu to wygoda i oszczędność czasu dla każdego przedsiębiorcy. Firmy korzystające z tej funkcji odnotowują wzrost aktywności potencjalnych klientów w kanałach online. Doświadczeni użytkownicy chwalą sobie system SALES MANAGO, ponieważ skutecznie wspiera i usprawnia procesy sprzedażowe, wykonywane dotychczas ręcznie.

Funkcjonalności, które możesz zyskać, decydując się na automatyzację działań marketingowych to m.in.:


Customer Data Platform – funkcja ta pozwala na prowadzenie profili klientów, w oparciu o ich aktywność w Twoim serwisie. Twórz bazy kontaktów, obserwuj preferencje kupujących i przewiduj ich kolejne zakupy. Co więcej, możesz sprawdzać dni i godziny kiedy klienci przeglądają Twoją stronę internetową i próbować kontaktować się z nimi w podobnych porach.


Email marketing – kolejną z zalet narzędzia do automatyzacji marketingu, jest możliwość wykorzystania potencjału wiadomości email. Możesz samodzielnie tworzyć wiadomości za pomocą prostego kreatora, wybierając gotowe layouty. Mimo, że wiadomości są wysyłane za pomocą zautomatyzowanych programów e-mailowych, możliwa jest ich personalizacja dla każdego kontaktu. Wysyłaj i sprawdzaj efekty dzięki statystykom.


Web Push – przydatna funkcja jeśli chcesz dotrzeć do anonimowych klientów, których danych jeszcze nie posiadasz. Jedynym warunkiem jest wyrażenie zgody przez użytkownika na otrzymywanie powiadomień. Web Pushe, docierają do użytkownika, który przebywa poza Twoja strona internetową, ale w chwili wysyłania jest aktywny w internecie i korzysta z przeglądarki.


Marketing automation – system reaguje na zmiany w bazie Twoich klientów i automatycznie informuje dział handlowy Twojej firmy o potencjalnej aktywności. Dzięki temu możesz zaplanować takie działania jak przypominanie klientom o produktach zostawionych w koszyku uruchamiać programy aktywizujące klientów (np. dołączanie do newslettera).


i wiele innych…

 

Automatyzacja marketingu to nieodzowny element strategii marketingowej dla każdej firmy, która chce osiągnąć sukces w dzisiejszych czasach. Dzięki temu narzędziu możliwe jest znaczne zwiększenie efektywności działań marketingowych oraz przyspieszenie i usprawnienie procesów sprzedażowych. Automation marketing pozwala na skuteczne zarządzanie kontaktem z klientami oraz monitorowanie ich zachowań w celu bardziej precyzyjnego dopasowania oferty do ich potrzeb.

Jednym z głównych elementów automatyzacji marketingu jest narzędzie do generowania i obsługi kampanii e-mail marketingowych. Dzięki niemu możliwe jest automatyczne wysyłanie spersonalizowanych wiadomości do klientów na podstawie ich zachowań i preferencji. Dodatkowo, system umożliwia segmentowanie listy mailingowej oraz automatyczne tworzenie wiadomości powitalnych i follow-up'ów.

Kolejnym elementem jest automatyzacja działań na stronie internetowej. Narzędzia do automatyzacji marketingu pozwalają na tworzenie dynamicznych treści, które są dostosowane do zachowań użytkownika na stronie. Dzięki temu możliwe jest bardziej precyzyjne targetowanie reklam oraz zwiększenie konwersji.

Automation marketing to także możliwość automatycznego generowania raportów i analizowanie danych dotyczących kampanii marketingowych. Dzięki temu narzędziu możliwe jest śledzenie efektywności działań, ocena zwrotu z inwestycji oraz weryfikacja celów biznesowych.

Warto również zwrócić uwagę na automatyzację procesów sprzedażowych. Narzędzia do automatyzacji marketingu umożliwiają szybsze i bardziej efektywne przetwarzanie leadów, dzięki czemu sprzedaż staje się bardziej precyzyjna i zoptymalizowana.

Automatyzacja marketingu to także korzyści finansowe. Dzięki temu narzędziu możliwe jest obniżenie kosztów związanych z prowadzeniem kampanii marketingowych oraz ograniczenie ilości potrzebnych zasobów ludzkich. Dzięki temu możliwe jest skupienie się na innych obszarach działalności.

Podsumowując, automatyzacja marketingu to nieodzowny element strategii marketingowej w dzisiejszych czasach. Narzędzia do automatyzacji marketingu pozwalają na bardziej precyzyjne dopasowanie oferty do potrzeb klientów oraz na usprawnienie procesów sprzedażowych. Dodatkowo, narzędzie pozwala na obniżenie kosztów prowadzenia kampanii marketingowych oraz skupienie się na innych obszarach działalności.Zadzwoń

Przeczytaj również:

Kontakt

DUX PROMOTION
ul. Krokusowa 3
92-101 Łódź MAPA STREET VIEW

tel. kom. 501 149 972
tel. 42 612 12 02

Zapytania i kalkulacje ofertowe:

Oferty współpracy:

Oferty pracy:

Pozostałe sprawy:

Live Chat Software