SZUKAJ
DUX PROMOTION
ul. Krokusowa 3
92-101 Łódź MAPA STREET VIEW

tel. kom. 504 149 115
tel. 42 612 12 02

Zapytania i kalkulacje ofertowe:

Oferty współpracy:

Oferty pracy:

Pozostałe sprawy:

KONTAKT

Automatyzacja MARKETINGU

AUTOMATYZACJA działań MARKETINGOWYCH to jedna z naszych nowych specjalizacji. Na tę okoliczność podjęliśmy współpracę partnerską z firmą BENHAUER właściciela systemu SALES MANAGO - marketing automation.
Automatyzacja marketingu to wygoda i oszczędność czasu dla każdego przedsiębiorcy. Firmy korzystające z tej funkcji odnotowują wzrost aktywności potencjalnych klientów w kanałach online. Doświadczeni użytkownicy chwalą sobie system SALES MANAGO, ponieważ skutecznie wspiera i usprawnia procesy sprzedażowe, wykonywane dotychczas ręcznie.

Funkcjonalności, które możesz zyskać, decydując się na automatyzację działań marketingowych to m.in.:


Customer Data Platform – funkcja ta pozwala na prowadzenie profili klientów, w oparciu o ich aktywność w Twoim serwisie. Twórz bazy kontaktów, obserwuj preferencje kupujących i przewiduj ich kolejne zakupy. Co więcej, możesz sprawdzać dni i godziny kiedy klienci przeglądają Twoją stronę internetową i próbować kontaktować się z nimi w podobnych porach.


Email marketing – kolejną z zalet narzędzia do automatyzacji marketingu, jest możliwość wykorzystania potencjału wiadomości email. Możesz samodzielnie tworzyć wiadomości za pomocą prostego kreatora, wybierając gotowe layouty. Mimo, że wiadomości są wysyłane za pomocą zautomatyzowanych programów e-mailowych, możliwa jest ich personalizacja dla każdego kontaktu. Wysyłaj i sprawdzaj efekty dzięki statystykom.


Web Push – przydatna funkcja jeśli chcesz dotrzeć do anonimowych klientów, których danych jeszcze nie posiadasz. Jedynym warunkiem jest wyrażenie zgody przez użytkownika na otrzymywanie powiadomień. Web Pushe, docierają do użytkownika, który przebywa poza Twoja strona internetową, ale w chwili wysyłania jest aktywny w internecie i korzysta z przeglądarki.


Marketing automation – system reaguje na zmiany w bazie Twoich klientów i automatycznie informuje dział handlowy Twojej firmy o potencjalnej aktywności. Dzięki temu możesz zaplanować takie działania jak przypominanie klientom o produktach zostawionych w koszyku uruchamiać programy aktywizujące klientów (np. dołączanie do newslettera).


i wiele innych…Przeczytaj również:

Kontakt

DUX PROMOTION
ul. Krokusowa 3
92-101 Łódź MAPA STREET VIEW

tel. kom. 504 149 115
tel. 42 612 12 02

Zapytania i kalkulacje ofertowe:

Oferty współpracy:

Oferty pracy:

Pozostałe sprawy:

Live Chat Software