SZUKAJ
DUX PROMOTION
ul. Krokusowa 3
92-101 Łódź MAPA STREET VIEW

tel. kom. 501 149 972
tel. 42 612 12 02

Zapytania i kalkulacje ofertowe:

Oferty współpracy:

Oferty pracy:

Pozostałe sprawy:

KONTAKT

Mix czekoladowych pralin z nadzieniami o 5 różnych smakach dostępne smaki nadzień: śmietankowy, wiśniowy, toffi, truflowy oraz orzechowy – mix bez możliwości wyboru jednego smaku lub koloru zawinięte w folię aluminiową z fakturą kolorowych piłek – mix 5 kolorów pakowane pojedynczo w pudełeczka kartonowe z okrągłym zamknięciem pudełeczka wykonane z białego kartonu z dowolnym nadrukiem reklamowym lub ze złotego/ srebrnego/ srebrnego holograficznego kartonu z tłoczonymi logotypami, napisami, motywami graficznymi możemy natomiast zamienić praliny na inne czekoladki – aktualnie dostępne czekoladki na zapytanie
Czekoladki o różnych smakach oraz kształtach pakowane pojedynczo w pudełeczka kartonowe z okrągłym zamknięciem pudełeczka wykonane z białego kartonu z dowolnym nadrukiem reklamowym lub ze złotego/ srebrnego/ srebrnego holograficznego kartonu z tłoczonymi logotypami, napisami i motywami graficznymi (np. piłki) możliwość nadrukowania po obydwu bokach piłki nożnej, siatkowej, ręcznej, tenisowej itp.
Krówki produkowane w oparciu o tradycyjne, staropolskie receptury i zawijane ręcznie (dokładnie i starannie!) w etykiety z nadrukowaną fakturą piłki i biało-czerwonym napisem KRÓWKI KIBICÓWKI. dostarczane krówki są świeże, aromatyczne i ciągnące. dostępne od 5 kg w wersji standardowej o smaku mlecznym dostępne od 25 kg w wersjach smakowych (czekoladowa, kawowa, sezamowa) oraz z własnym logotypem w standardzie cenowym krówki mleczne; krówki smakowe - na zapytanie.
Piłka z wysokiej jakości czekolady belgijskiej ułożona na złotej lub srebrnej wyprasce. zapakowana w przezroczystą kopertę w opakowaniu kartonowym z okienkiem, przez które widać piłkę dostępna także w innych opakowaniach, w tym z naturalnego drewna już od 1 sztuki opakowanie z białego kartonu z nadrukiem reklamowym, z kartonów metalizowanych (złotego, srebrnego, holograficznego) lub z kilkunastu kartonów ozdobnych z tłoczonymi logotypami, napisami i motywami graficznymi (na zapytania) możliwość tłoczenia prostego logotypu, napisów czy motywów graficznych bezpośrednio na poszczególnych elementach piłki (dopłata za wykonanie formy)
Dwukolorowa piłka z wysokiej jakości czekolad belgijskich: mlecznej i białej. ułożona z 16 elementów na złotej lub srebrnej wyprasce zapakowana w przezroczystą kopertę w opakowaniu kartonowym z okienkiem, przez które widać piłkę opakowanie z białego kartonu z nadrukiem reklamowym, z kartonów metalizowanych (złotego, srebrnego, holograficznego) lub z kilkunastu kartonów ozdobnych z tłoczonymi logotypami, napisami i motywami graficznymi możliwość bezpośredniego wytłoczenia prostego logotypu na centralnym elemencie piłki z ciemnej czekolady (dopłata za wykonanie formy) dostępna także w innych opakowaniach, w tym z naturalnego drewna już od 1 sztuki.
Dwukolorowa piłka z wysokiej jakości czekolad belgijskich: mlecznej i białej. ułożona z 16 elementów na złotej lub srebrnej wyprasce zapakowana w przezroczystą kopertę w eleganckim dwuczęściowym opakowaniu kartonowym dostępna także w innych opakowaniach, w tym z naturalnego drewna już od 1 sztuki opakowanie z białego kartonu z nadrukiem reklamowym, z kartonów metalizowanych (złotego, srebrnego, holograficznego) lub z kilkunastu kartonów ozdobnych z tłoczonymi logotypami, napisami i motywami graficznymi możliwość bezpośredniego wytłoczenia prostego logotypu na centralnym elemencie piłki z ciemnej czekolady
Dwukolorowa piłka z wysokiej jakości czekolad belgijskich: mlecznej i białej. dostępna także w innych opakowaniach, w tym z naturalnego drewna już od 1 sztuki ułożona z 16 elementów na złotej lub srebrnej wyprasce w eleganckim, dwuczęściowym, okrągłym opakowaniu kartonowym opakowanie z białego kartonu z nadrukiem reklamowym, z kartonów metalizowanych (złotego, srebrnego, holograficznego) lub z kilkunastu kartonów ozdobnych z tłoczonymi logotypami, napisami i motywami graficznymi możliwość bezpośredniego wytłoczenia prostego logotypu na centralnym elemencie piłki z ciemnej czekolady (dopłata za wykonanie formy)
Dwukolorowa piłka z wysokiej jakości czekolad belgijskich: mlecznej i białej. ułożona z 16 elementów na złotej lub srebrnej wyprasce dostarczana w opakowaniu z naturalnego drewna z laserowo grawerowanymi logotypami, tekstami i motywami graficznymi po obydwu stronach pokrywy opakowania możliwość bezpośredniego wytłoczenia prostego logotypu na centralnym elemencie piłki z ciemnej czekolady (dopłata za wykonanie formy) dostępne także w opakowaniach kartonowych z nadrukami reklamowymi, tłoczenieniami, złoceniami itp.
Piłka nożna o średnicy 60 mm i grubych ściankach wykonana z czekolady belgijskiej. zapakowana w przezroczysty blister oraz opakowanie kartonowe z dowolnym nadrukiem reklamowym dostępne także z białej czekolady oraz w opakowaniach z kartonu złotego, srebrnego, srebrnego holograficznego, z tłoczonymi logotypami, napisami i motywami graficznymi itp. praktyczny uchwyt dwa okienka, przez które widać piłkę specjalna wkładka kartonowa imitująca zieloną murawę boiska
Piłka nożna o średnicy 60 mm i grubych ściankach wykonana z czekolady belgijskiej. zapakowana w przezroczysty blister oraz opakowanie kartonowe z dowolnym nadrukiem reklamowym. okienka przez które widać piłkę oraz specjalna wkładka kartonowa imitująca zieloną murawę boiska w standardzie czekolada o zawartości 44% kakao dostępne także piłki wykonane z białej czekolady, mlecznej 33%, deserowej 55% oraz dostępne także w opakowaniach z kartonu złotego, srebrnego, srebrnego holograficznego, z tłoczonymi logotypami, napisami i motywami graficznymi itp.
Lizaki z wysokiej jakości czekolad belgijskich - mlecznej 44% lub białej - w kształcie piłki nożnej o średnicy 50 mm. zapakowane w torebki foliowe ze złotą zapinką drewniany patyk, płaski spód lizaka przy większych zamówieniach dostępne także lizaki z czekolady mlecznej 33% lub deserowej 55%.
Lizaki w kształcie piłki nożnej o średnicy 50 mm, produkowane z wysokiej jakości czekolad belgijskich - mlecznej 44% lub białej. zapakowane w torebki foliowe ze złotą zapinką i etykietą z dowolnym nadrukiem reklamowym o średnicy 40 mm, naklejoną na plecach lizaka drewniany patyk, płaski spód lizaka przy większych zamówieniach dostępne także lizaki z czekolady mlecznej 33% lub deserowej 55%.
Lizaki w kształcie piłki nożnej o średnicy 50 mm, produkowane z wysokiej jakości czekolad belgijskich - mlecznej 44% lub białej. zapakowane w torebki foliowe i opakowanie kartonowe z dowolnym nadrukiem reklamowym dostępne także w opakowaniach z kartonów ozdobnych i metalizowanych (złotego, srebrnego, holograficznego) z tłoczonymi logotypami, motywami graficznymi, tekstami itp.) drewniany patyk, płaski spód lizaka przy większych zamówieniach dostępne także lizaki z czekolady mlecznej 33% lub deserowej 55%.
Lizaki z wysokiej jakości w kształcie piłki nożnej o średnicy 60 mm, wykonane czekolad belgijskich - mlecznej 44% lub białej. zapakowane w torebki foliowe ze złotą zapinką drewniany patyk, płaski spód lizaka przy większych zamówieniach dostępne także z czekolady mlecznej 33% lub deserowej 55%.
Lizaki w kształcie piłki nożnej o średnicy 60 mm, produkowane z wysokiej jakości czekolad belgijskich - mlecznej 44% lub białej. drewniany patyk, płaski spód lizaka zapakowane w torebki foliowe ze złotą zapinką i etykietą z dowolnym nadrukiem reklamowym o średnicy 53 mm naklejoną na plecach lizaka przy większych zamówieniach dostępne także lizaki z czekolady mlecznej 33% lub deserowej 55%.
Live Chat Software