SZUKAJ
DUX PROMOTION
ul. Krokusowa 3
92-101 Łódź MAPA STREET VIEW

tel. kom. 504 149 115
tel. 42 612 12 02

Zapytania i kalkulacje ofertowe:

Oferty współpracy:

Oferty pracy:

Pozostałe sprawy:

KONTAKT

STRONY INTERNETOWE

Zaistnieć w Internecie to zaistnieć w ogóle. Znak naszych czasów. Dostosuj się, a odniesiesz sukces. Zignoruj trend, a znikniesz raz na zawsze. Wybór należy do Ciebie.

PRZEMÓW...

Jeśli wchodzisz między wrony, musisz krakać tak, jak one. Co z klientami? To samo - mów ich językiem, a wszystko będzie dobrze. Jest nim język Internetu. Strony internetowe to dziś podstawowe źródło informacji o firmie i najszybszy sposób komunikacji z nią. Nie pozwól, by zabrakło Cię w sieci!

ZAFASCYNUJ...

Jeśli katalog firmowy jest jak książka, to strona internetowa jest jak interaktywny katalog, w który można zagłębić się bez reszty, swobodnie korzystając z możliwości, jakie zapewnia. Zakładki na stronie nie muszą być zapychaczami wirtualnej przestrzeni. Wystarczy trochę wyobraźni, by stały się kolejnymi stronicami powieści, którą czyta się z wypiekami na twarzy. Niech będzie to opowieść o Twojej firmie.

- Wykonujemy:
* strony internetowe,
* portale,
* sklepy internetowe.
- Dla stron internetowych oferujemy systemy cms (umożliwiające samodzielne aktualizowanie strony - to proste jak korzystanie z edytorów tekstu typu Word).
- Layout (szatę graficzną strony) przygotowujemy według wskazówek i życzeń klienta, zawsze w dwóch wersjach, spośród których można dokonać wyboru.
- Nasza oferta obejmuje konsultacje w celu ustalenia szczegółów wyglądu i funkcjonalności strony oraz ewentualną korektę projektu według uwag klienta.
- System cms dostosowujemy graficznie do wyglądu strony.Zadzwoń

Kontakt

DUX PROMOTION
ul. Krokusowa 3
92-101 Łódź MAPA STREET VIEW

tel. kom. 504 149 115
tel. 42 612 12 02

Zapytania i kalkulacje ofertowe:

Oferty współpracy:

Oferty pracy:

Pozostałe sprawy:

Live Chat Software