SZUKAJ
DUX PROMOTION
ul. Krokusowa 3
92-101 Łódź MAPA STREET VIEW

tel. kom. 501 149 972
tel. 42 612 12 02

Zapytania i kalkulacje ofertowe:

Oferty współpracy:

Oferty pracy:

Pozostałe sprawy:

KONTAKT

Copywriting

„Wyobraźnia będzie drzewem, rodzącym pomysły, a klawiatura winna stanowić jego rękę, sięgającą po owoce owego drzewa” - tak można by scharakteryzować idealnego kandydata na copywritera – redaktora, zajmującego się pisaniem dowolnych tekstów, zwłaszcza zaś reklamowych, człowieka o dużej wiedzy, wnoszącego świeże spojrzenie na dany temat.

ELEGANCJA I WIARYGODNOSĆ...

Promocja firmy i budowanie jej wizerunku nie ogranicza się do zadbania o mocne logo, dobrą nazwę i zróżnicowane materiały reklamowe. Potrzebna jest również szczególna dbałość o aspekt językowy wszelkich elementów składających się na tożsamość firmy. Spraw, by były one eleganckie i miały wyraźnie wyczuwalne walory estetyczne. Zapewne nawet o tym nie wiedziałeś, ale odpowiednie posługiwanie się językiem w ogromnym stopniu wpływa na wiarygodność. Jeśli gubisz się w lesie słów, a pisanie jest dla Ciebie wręcz bolesnym przeżyciem, powinieneś pozostawić tę czynność specjalistom.

SKUTECZNA BROŃ...

Strona internetowa i wszelkie materiały informacyjne oraz reklamowe mogą być zwykłymi, szaroburymi dodatkami do Twojej działalności lub porywającymi lekturami, przykuwającymi uwagę potencjalnych klientów. Sam podejmij decyzję, która możliwość jest najlepsza dla Twego przedsiębiorstwa. Pamiętaj tylko, że słowo jest silniejsze niż oręż. Wystarczy sięgnąć po jego potęgę...

Artykuły Sponsorowane

Przygotowujemy artykuły sponsorowane do wybranych przez klienta gazet i czasopism. Tematyka nie jest dla nas ograniczeniem. Wystarczy, że dostarczysz odpowiednie materiały, dotyczące produktu, który chcesz zareklamować poprzez artykuł sponsorowany, a my zajmiemy się resztą.

Aktualizacja witryn www

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie nie tylko stworzyć od podstaw stronę www, ale także aktualizować jej zawartość poprzez dodawanie nowych treści czy modyfikację już istniejących. Jeśli wiesz, co chciałbyś zawrzeć na stronie, ale nie masz czasu na pisanie artykułów, wystarczy, że dostarczysz nam odpowiednie materiały, a my opracujemy wpisy na stronę za Ciebie.

Opracowywanie ofert i materiałów reklamowych

Jako agencja reklamowa nie zajmujemy się tylko stroną graficzną materiałów reklamowych. Jeśli chcesz wydrukować ulotki czy foldery informacyjne, ale nie masz konkretnych pomysłów dotyczących tekstów, jakie miałyby się w nich znaleźć, możesz skorzystać z naszej pomocy. Oferujemy także możliwość sprawdzenia napisanych przez Ciebie tekstów.

SEO copywriting

Każda reklama staje się nieskuteczna niczym trafienie kulą w płot, jeśli nie zostanie uprzednio dostosowana do konkretnego odbiorcy. Pierwszym krokiem jest więc odpowiednia segmentacja rynku i wybranie tzw. targetu, drugim (już po stworzeniu tekstów) - pozycjonowanie (w przypadku np. billboardów polega ono na wyborze najlepszego miejsca, natomiast w Internecie - na optymalizacji tekstów i stron internetowych za pomocą ustalania odpowiednich słów kluczowych).

Informacje o firmie

Strona internetowa jest wizytówką firmy. Ma konkretne zadanie - przyciąganie uwagi i wywarcie wrażenia na kliencie. Wie o tym chyba każdy przedsiębiorca. Zapomina się jednak, że witryna www służy klientom (i np. mediom) jako źródło informacji o firmie. Stąd dobrą praktyką jest umieszczanie na niej najważniejszych informacji dotyczących historii i celów przedsiębiorstwa.

Przygotowywanie tekstów nietypowych

Ponieważ promocja nie musi polegać wyłącznie na tworzeniu ofert sprzedażowych, jesteśmy gotowi na nietypowe życzenia klientów.
Piszemy m. in.:
- teksty fabularyzowane (opowiadania, krótkie historyjki itp.),
- teksty popularnonaukowe,
- informacje prasowe.

Monitoring stron www, portali i forów internetowych

Dbanie o wizerunek firmy polega nie tylko na zabiegach PR-owych i reklamowaniu się, ale także na śledzeniu reakcji otoczenia na zachowania firmy i dostosowywaniu się do oczekiwań środowiska. Elastyczność to w biznesie bardzo ważna cecha. Jeśli nie masz czasu na zajmowanie się przeglądaniem forów internetowych w poszukiwaniu wzmianek na temat Twojej firmy, możemy zrobić to za Ciebie. Będziemy monitorowali sieć i reagowali na informacje lub dyskusje dotyczące Twojego przedsiębiorstwa, produktów bądź usług. Jest to jeden ze sposobów aktywnego wpływania na opinię otoczenia oraz zdobywania informacji na temat koniecznych zmian w tożsamości firmy.

Live Chat Software