SZUKAJ
DUX PROMOTION
ul. Krokusowa 3
92-101 Łódź MAPA STREET VIEW

tel. kom. 501 149 972
tel. 42 612 12 02

Zapytania i kalkulacje ofertowe:

Oferty współpracy:

Oferty pracy:

Pozostałe sprawy:

KONTAKT

Monitoring stron www, portali i forów internetowych

Dbanie o wizerunek firmy polega nie tylko na zabiegach PR-owych i reklamowaniu się, ale także na śledzeniu reakcji otoczenia na zachowania firmy i dostosowywaniu się do oczekiwań środowiska. Elastyczność to w biznesie bardzo ważna cecha. Jeśli nie masz czasu na zajmowanie się przeglądaniem forów internetowych w poszukiwaniu wzmianek na temat Twojej firmy, możemy zrobić to za Ciebie. Będziemy monitorowali sieć i reagowali na informacje lub dyskusje dotyczące Twojego przedsiębiorstwa, produktów bądź usług. Jest to jeden ze sposobów aktywnego wpływania na opinię otoczenia oraz zdobywania informacji na temat koniecznych zmian w tożsamości firmy.

Cennik:

- przygotowanie automatycznego monitoringu jednego forum/portalu - 400 zł netto za jeden portal (do 10 portali), każdy następny - 250 zł netto (automatyczny monitoring gwarantuje skuteczność w wychwytywaniu wpisów, zawierających daną frazę [np. nazwę firmy], na poziomie 95%, czas reakcji na zdarzenie wynosi do 24h)
- monitoring - 300 zł netto miesięcznie za jeden portal z zastrzeżeniem, że jeśli wpisów, które będziemy mieli dodać, będzie więcej niż 20 miesięcznie, każdy następny post - 15 zł netto.
- raportowanie działań - 60 zł netto za raport

 

Jeśli zainteresowała Cię ta usługa i chesz wiedzieć, co obejmuje nasza oferta w tym zakresie lub chciałbyś poznać ewentualny przybliżony termin realizacji, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Zadzwoń

Przeczytaj również:

Kontakt

DUX PROMOTION
ul. Krokusowa 3
92-101 Łódź MAPA STREET VIEW

tel. kom. 501 149 972
tel. 42 612 12 02

Zapytania i kalkulacje ofertowe:

Oferty współpracy:

Oferty pracy:

Pozostałe sprawy:

Live Chat Software