SZUKAJ
DUX PROMOTION
ul. Krokusowa 3
92-101 Łódź MAPA STREET VIEW

tel. kom. 504 149 115
tel. 42 612 12 02

Zapytania i kalkulacje ofertowe:

Oferty współpracy:

Oferty pracy:

Pozostałe sprawy:

KONTAKT

Wizytówki PLASTIKOWE PCV STANDARD

Nie przekonują Cie tradycyjne wizytówki? Chciałbyś pochwalić się czymś wyjątkowym, aby wyróżniać się w środowisku? Mamy dla Ciebie produkt, który pozwoli Ci w łatwy sposób zostać zauważonym w biznesie i nie tylko: WIZYTÓWKI PLASTIKOWE typu STANDARD.

Ludzki gust bywa bardzo różny, więc nie każdego można ująć zwykłą wizytówką. Dlatego też warto zdecydować się na WIZYTÓWKI PLASTIKOWE Standard, wykonane przy użyciu przykuwającej wzrok błyszczącej folii. Swoim wyglądem przypominają kartę kredytową, a ich klasyczny i elegancki styl zrobi wrażenie na kontrahentach. Do tego są bardzo wygodne w użyciu i bez problemu można je nosić w portfelu czy kieszeni.

Dzięki materiałowi PCV, z którego są wykonane, nasze wizytówki cechują się odpornością na działanie warunków atmosferycznych np. wilgoci czy światła słonecznego. Będą więc służyć Ci dłużej od swoich kartonowych odpowiedników. Jak zawsze, klientom oferujemy kompleksową obsługę poligraficzną całego zamówienia.

Skorzystaj z oferty i zamów Wizytówki PLASTIKOWE typu STANDARD, a dzięki nim z łatwością stworzysz profesjonalny wizerunek swojej firmy. W przystępnej cenie zyskujesz trzy podstawowe zalety – elegancję, dobrą jakość i trwałość.

 

Wizytówki plastikowe 0,7mm:

- podłoże: PCV 0,7mm

- kolorystyka: CMYK 4+4

- folia błyszcząca


DOBRA RADA:

Jeśli spotkamy się z osobą, której nie znamy i nikt nas nie przedstawił to wręczenie wizytówki w ramach przedstawienia się, może nastąpić na początku rozmowy.
Zadzwoń

Kontakt

DUX PROMOTION
ul. Krokusowa 3
92-101 Łódź MAPA STREET VIEW

tel. kom. 504 149 115
tel. 42 612 12 02

Zapytania i kalkulacje ofertowe:

Oferty współpracy:

Oferty pracy:

Pozostałe sprawy:

Live Chat Software