SZUKAJ
DUX PROMOTION
ul. Krokusowa 3
92-101 Łódź MAPA STREET VIEW

tel. kom. 504 149 115
tel. 42 612 12 02

Zapytania i kalkulacje ofertowe:

Oferty współpracy:

Oferty pracy:

Pozostałe sprawy:

KONTAKT

Wizytówki PLASTIKOWE PCV 0,7mm - GOLD

Szukasz niebanalnych rozwiązań i chcesz, aby Twoja wizytówka była połączeniem trwałości, niepowtarzalności i elegancji? Mamy coś dla Ciebie! Idealne rozwiązaniem stanowi ekskluzywna seria naszych WIZYTÓWEK PLASTIKOWYCH GOLD.  W 100% spełnią one Twoje oczekiwania!

Przypominające wyglądem kartę kredytową WIZYTÓWKI GOLD dają gwarancję wysokiej jakości produktu. Ze względu na użyte tworzywo (PCV) i nadruk wykonany za pomocą druku offsetowego są odporne na zniszczenia i przez długi czasu będą dla kontrahentów źródłem informacji o Tobie i całej firmie.  

Dodatkowo, zastosowany lakier wybiórczy UV i folia matowa sprawiają, że wizytówka nabiera unikalnego i eleganckiego charakteru. Z łatwością możesz dopasować jej rozmiar do swoich potrzeb, gdyż mamy w ofercie dwa formaty – 0,7mm i opcjonalnie 0,5 mm. Jak zawsze, zapewniamy kompleksową obsługę poligraficzną całego zamówienia.

Zamów PLASTIKOWĄ WIZYTÓWKĘ typu GOLD, która pomoże Ci wykreować profesjonalny wizerunek Twojej Firmy. Dzięki niej zapadniesz partnerom biznesowym w pamięć na długi czas, co sprawi, że prowadzenie wspólnych interesów stanie się łatwiejsze.


Wizytówki plastikowe 0,7mm GOLD:

  • podłoże - PCV 0,7mm, opcjonalnie 0,5mm
  • kolorystyka: CMYK 4+4
  • folia matowa
  • lakier UV wybiórczy

 

DOBRA RADA:

Osobom starszym wiekiem lub stanowiskiem, wręczamy wizytówki tylko wtedy, kiedy o to poproszą. Zawsze dajemy wizytówkę tej osobie, która wręczyła nam swoją. 

 Wizytówki PCV zapytanie online

projekt
dostawa
ile wzorów - dla ilu osób
Wycena dla: Wycena dla: Wycena dla:
wersja
Przypominające wyglądem kartę kredytową WIZYTÓWKI PCV dają gwarancję wysokiej jakości produktu. Ze względu na użyte tworzywo (PCV) i nadruk wykonany za pomocą druku offsetowego są odporne na zniszczenia i przez długi czasu będą dla kontrahentów źródłem informacji o Tobie i całej firmie. Z łatwością możesz dopasować jej rozmiar do swoich potrzeb, gdyż mamy w ofercie dwa formaty: 0,7mm i opcjonalnie 0,5 mm. Jak zawsze, zapewniamy kompleksową obsługę poligraficzną całego zamówienia. Zastosowany lakier wybiórczy UV sprawia, że wizytówka nabiera unikalnego i eleganckiego charakteru.
uwagi dodatkowe do zapytania
Niektóre wymagane pola nie zostały poprawnie wypełnione
Wyślij zapytanie
projekt
dostawa
ile wzorów - dla ilu osób
wersja
uwagi dodatkowe do zapytania
Podaj podstawowe dane umożliwiające nam kontakt z Tobą
Jeśli jesteś naszym klientem
zaloguj się:

Kontakt

DUX PROMOTION
ul. Krokusowa 3
92-101 Łódź MAPA STREET VIEW

tel. kom. 504 149 115
tel. 42 612 12 02

Zapytania i kalkulacje ofertowe:

Oferty współpracy:

Oferty pracy:

Pozostałe sprawy:

Mapa Strony

Projekt i wykonanie - Agencja Informatyczno-Reklamowa DUX-PROMOTION

Live Chat Software