SZUKAJ
DUX PROMOTION
ul. Krokusowa 3
92-101 Łódź MAPA STREET VIEW

tel. kom. 501 149 972
tel. 42 612 12 02

Zapytania i kalkulacje ofertowe:

Oferty współpracy:

Oferty pracy:

Pozostałe sprawy:

KONTAKT

Wizytówki PLASTIKOWE PCV GOLD

Szukasz niebanalnych rozwiązań i chcesz, aby Twoja wizytówka była połączeniem trwałości, niepowtarzalności i elegancji? Mamy coś dla Ciebie! Idealne rozwiązaniem stanowi ekskluzywna seria naszych WIZYTÓWEK PLASTIKOWYCH GOLD.  W 100% spełnią one Twoje oczekiwania!

Przypominające wyglądem kartę kredytową WIZYTÓWKI GOLD dają gwarancję wysokiej jakości produktu. Ze względu na użyte tworzywo (PCV) i nadruk wykonany za pomocą druku offsetowego są odporne na zniszczenia i przez długi czasu będą dla kontrahentów źródłem informacji o Tobie i całej firmie.  

Dodatkowo, zastosowany lakier wybiórczy UV i folia matowa sprawiają, że wizytówka nabiera unikalnego i eleganckiego charakteru. Z łatwością możesz dopasować jej rozmiar do swoich potrzeb, gdyż mamy w ofercie dwa formaty – 0,7mm i opcjonalnie 0,5 mm. Jak zawsze, zapewniamy kompleksową obsługę poligraficzną całego zamówienia.

Zamów PLASTIKOWĄ WIZYTÓWKĘ typu GOLD, która pomoże Ci wykreować profesjonalny wizerunek Twojej Firmy. Dzięki niej zapadniesz partnerom biznesowym w pamięć na długi czas, co sprawi, że prowadzenie wspólnych interesów stanie się łatwiejsze.


Wizytówki plastikowe 0,7mm GOLD:

  • podłoże - PCV 0,7mm, opcjonalnie 0,5mm
  • kolorystyka: CMYK 4+4
  • folia matowa
  • lakier UV wybiórczy

 

DOBRA RADA:

Osobom starszym wiekiem lub stanowiskiem, wręczamy wizytówki tylko wtedy, kiedy o to poproszą. Zawsze dajemy wizytówkę tej osobie, która wręczyła nam swoją. 

 



Zadzwoń

Wizytówki PCV zapytanie online

wersja
Przypominające wyglądem kartę kredytową WIZYTÓWKI PCV dają gwarancję wysokiej jakości produktu. Ze względu na użyte tworzywo (PCV) i nadruk wykonany za pomocą druku offsetowego są odporne na zniszczenia i przez długi czasu będą dla kontrahentów źródłem informacji o Tobie i całej firmie. Z łatwością możesz dopasować jej rozmiar do swoich potrzeb, gdyż mamy w ofercie dwa formaty: 0,7mm i opcjonalnie 0,5 mm. Jak zawsze, zapewniamy kompleksową obsługę poligraficzną całego zamówienia. Zastosowany lakier wybiórczy UV sprawia, że wizytówka nabiera unikalnego i eleganckiego charakteru.
projekt
dostawa
ile wzorów - dla ilu osób
Wycena dla: Wycena dla: Wycena dla:
uwagi dodatkowe do zapytania
Niektóre wymagane pola nie zostały poprawnie wypełnione
Wyślij zapytanie
wersja
projekt
dostawa
ile wzorów - dla ilu osób
uwagi dodatkowe do zapytania
Podaj podstawowe dane umożliwiające nam kontakt z Tobą
Jeśli jesteś naszym klientem
zaloguj się:

Kontakt

DUX PROMOTION
ul. Krokusowa 3
92-101 Łódź MAPA STREET VIEW

tel. kom. 501 149 972
tel. 42 612 12 02

Zapytania i kalkulacje ofertowe:

Oferty współpracy:

Oferty pracy:

Pozostałe sprawy:

Mapa Strony

Projekt i wykonanie - Agencja Informatyczno-Reklamowa DUX-PROMOTION

Live Chat Software