SZUKAJ
DUX PROMOTION
ul. Krokusowa 3
92-101 Łódź MAPA STREET VIEW

tel. kom. 501 149 972
tel. 42 612 12 02

Zapytania i kalkulacje ofertowe:

Oferty współpracy:

Oferty pracy:

Pozostałe sprawy:

KONTAKT

Flagi reklamowe firmowe

Gdy organizujesz konferencje, wykład lub inne wydarzenie branżowe, kluczowe jest wskazanie miejsca, w którym chcesz zaprezentować swój biznes czy swoje produkty  potencjalnemu klientowi. Sprawdzone od lat metody przyjdą Ci w tym z pomocą.

Cenione przez agencje eventowe, organizatorów targów, jak  również przez prywatnych odbiorców flagi reklamowe- flying boardy lub inaczej windery są absolutnym hitem. Flaga z nadrukiem firmowym na zamówienie sprawdzi się doskonale jako wewnętrzny i zewnętrzny nośnik reklamowy. À propos nośnika, jedną z zalet tego produktu jest waga, lekka flaga reklamowa posłuży Ci wszędzie tam, gdzie ją zabierzesz. Fying banery idealnie nadają się zatem jako reklama mobilna. Pracownik wyposażony w plecak z  flagą firmową, na której widnieje Twoje  logo, ma niemalże nieograniczone możliwości w reklamowaniu  biznesu, sklepu, usługi czy imprezy plenerowej. Ta forma reklamy jest niezastąpiona, gdy chcesz szybko dotrzeć do klienta i mieć pewność skuteczności działania przekazu. 

Flagi z  nadrukiem reklamowym umieszczone na maszcie to najbardziej spektakularna wersja  tego produktu Winder zawieszony na maszcie będzie dynamicznie powiewał na wietrze i skutecznie przykuwał wzrok każdego. Flagi firmowe  dostępne są w wielu rozmiarach i kształtach w zależności od potrzeb. Nasza oferta imponuje różnorodnością kształtów i wielkości flag reklamowych.  Wybierając nośnik dużych gabarytów, maksymalizujesz powierzchnię reklamową i przekaz, który nabiera rangi mega baneru.

Współpracujemy z producentem flag, który gwarantuję najwyższa jakość, dzięki czemu możesz być pewien, że flaga na zamówienie spełni Twoje oczekiwania jakościowe i promujące. Flagi reklamowe z dowolnym nadrukiem są łatwe w utrzymaniu i bardzo trwałe. Jednak powinieneś pamiętać o właściwym użytkowaniu tego produktu reklamowego. Nigdy nie przechowuj mokrej flagi, flagi z grafiką mogą być prane w temperaturze 40 * z użyciem detergentów, zapytaj o produkt ze wzmocnionym wykończenie, aby uniknąć strzępienia brzegów flagi. Dzięki tym kilku  wskazówkom będziesz mógł używać produkt  przez długi czas a jego walory estetyczne będą zachowane.

 Zadzwoń

Kontakt

DUX PROMOTION
ul. Krokusowa 3
92-101 Łódź MAPA STREET VIEW

tel. kom. 501 149 972
tel. 42 612 12 02

Zapytania i kalkulacje ofertowe:

Oferty współpracy:

Oferty pracy:

Pozostałe sprawy:

Live Chat Software