SZUKAJ
DUX PROMOTION
ul. Krokusowa 3
92-101 Łódź MAPA STREET VIEW

tel. kom. 501 149 972
tel. 42 612 12 02

Zapytania i kalkulacje ofertowe:

Oferty współpracy:

Oferty pracy:

Pozostałe sprawy:

KONTAKT

Etykiety i naklejki

Szukasz naklejek z logo Twojej firmy lub etykiet samoprzylepnych na Twoje produkty? Dobrze trafiłeś.

Pewnie zdajesz sobie sprawę, że nic tak nie przyciąga potencjalnego klienta jak dobrze zaprojektowana etykieta… Często wrażenie jakie sprawia szata graficzna produktu, sprawia, że klient decyduje się na wybór konkretnej marki spośród wielu innych. Z kolei zastosowanie materiałów samoprzylepnych sprawia, że etykiety są jedną z najbardziej popularnych metod znakowania opakowań.

Naklejki również sprawdzą się świetnie jako materiał reklamowy Twojej firmy. To, czy zechcesz umieścisz na nich logo, czy personalizowaną grafikę zależy od Ciebie, a my spełnimy Twoje oczekiwania. Naklejki mogą być także doraźną pomocą, gdy niezbędna okaże się aktualizacja danych na wydrukowanych wcześniej materiałach reklamowych. Zmieniłeś siedzibę firmy, a masz zapas katalogów ze starym adresem? Przygotujemy naklejki, dzięki którym szybko dokonasz korekty bez potrzeby ponownego druku wielostronicowych folderów. Brzmi dobrze, prawda?

To tylko wybrane przykłady zastosowań. To do czego wykorzystasz etykiety i naklejki samoprzylepne, zależy tylko od Ciebie.

Etykiety i naklejki drukujemy na papierze z warstwą kleju lub folii samoprzylepnej. Zlecenia wykonujemy kompleksowo – od projektu, poprzez druk, aż po nacięcie gotowych naklejek, aby łatwo i szybko można było zdjąć podkład i umieścić je na powierzchni docelowej.Zadzwoń

Kontakt

DUX PROMOTION
ul. Krokusowa 3
92-101 Łódź MAPA STREET VIEW

tel. kom. 501 149 972
tel. 42 612 12 02

Zapytania i kalkulacje ofertowe:

Oferty współpracy:

Oferty pracy:

Pozostałe sprawy:

Live Chat Software