SZUKAJ
DUX PROMOTION
ul. Krokusowa 3
92-101 Łódź MAPA STREET VIEW

tel. kom. 501 149 972
tel. 42 612 12 02

Zapytania i kalkulacje ofertowe:

Oferty współpracy:

Oferty pracy:

Pozostałe sprawy:

KONTAKT

APLIKACJE

Jeśli chcesz ułatwić sobie życie, ta zakładka jest obowiązkową lekturą dla Ciebie. Miłych odkryć!

NIEUSTRASZENI...

Pionierzy, sięgający po innowacyjne rozwiązania, kontynuując dumną tradycję odkrywców, stanowią forpocztę postępu. Ich odwaga w stawianiu na rewolucyjne narzędzia jest inspiracją dla wszystkich, którzy chcieliby poszerzać swoje możliwości. Stań się częścią tej tradycji, wykorzystując najnowsze metody komunikacji z klientem. Nie ograniczaj swojej wyobaźni i zmierzaj tam, dokąd ludzkie oko nie sięga. Dołącz do nieustraszonych innowatorów, korzystając z szans, jakie dają Ci nasze aplikacje internetowe.

W OCEANIE UŁATWIEŃ...

Jeśli wierzyć Amerykanom, czas to pieniądz. Nie lubisz tracić pieniędzy? Nie chcesz się z nimi rozstawać? Nie musisz - aplikacje www służą pomocą. Komunikacja z klientem może być przygodą, a nie stratą czasu. Wejdź w świat nowoczesnych technologii internetowych i zachwyć się jego głębią. Ocean możliwości zafascynuje Cię na tyle, że nie będziesz chciał z niego wychodzić. Korzystaj z wygodnych sposobów komunikacji non-stop i licz zyskane minuty, godziny, dni...

Elektroniczny system rezerwacji wizyt i zarządzania firmą eRecepcja.pl

ELEKTRONICZNE SYSTEMY REZERWACJI WIZYT

Jest 21:00, za oknem ciemno, dzieci wreszcie poszły spać. Dopiero teraz ma spokój i chwilę, by to zrobić, ale... nie może! Wyobraź sobie teraz, co by było, gdyby mógł to robić o każdej porze dnia i nocy... bez ograniczeń....

DZIĘKI NAM MOŻNA CAŁĄ DOBĘ...

Wielu przedsiębiorców traci zarobek tylko dlatego, że ich klienci nie mają kiedy zarezerwować terminu, nagle muszą odwołać rezerwację, a później po prostu brakuje im pewnego impulsu do ponownego umówienia wizyty. Przestaje to być problemem, kiedy Twoi klienci mogą umawiać się w dowolnej chwili, nawet w trakcie krótkiej przerwy w pracy. Zarezerwowanie wizyty zajmuje tylko kilkanaście sekund. Co więcej, wszystko odbywa się przez Internet, więc nawet nie musisz brać udziału w tym procesie – system sam zapisze termin i przypomni o nim zamawiającemu. Klienci są wreszcie w pełni zadowoleni, bo nie przepadają im wizyty, a Ty zyskujesz w ich oczach i... w portfelu.

TEN SIĘ ŚMIEJE...

Nie jesteś pewien, czy eRecepcja się sprawdzi? Pomyśl, że w latach 90. wielu firmom proponowano dostęp do Internetu, ale ich właściciele wyśmiewali pomysł, ponieważ nie wierzyli, że będzie im to do czegokolwiek potrzebne. Wkrótce potem nie było im wcale do śmiechu, kiedy słyszeli nowe powiedzenie „czego nie ma w Internecie, to nie istnieje”... Sam wybierz, czy wolisz stanąć w szeregu innowatorów, czy niedowiarków...

Systemy CMS (Content Management System) są idealnym rozwiązaniem dla firm, które nie chcą poświęcać środków na fachową obsługę stron internetowych i wolą zajmować się nią we własnym zakresie. Zarządzanie treścią stron internetowych dzięki nim staje się łatwe i szybkie – przypomina pracę ze zwykłym edytorem tekstów. Wszelkie zmiany części informacyjnej zostają zapisane w bazie danych, a system CMS wytwarza stronę na podstawie dostępnych szablonów.

Wykorzystanie gotowych wzorów i formularzy pozwala na edycję serwisu internetowego bez udziału informatyka, co czyni aplikacje typu CMS wygodnymi narzędziami zarządzania wirtualną fasadą firmy, jaką jest jej strona internetowa.

szczegóły

Kiedy potrzebujesz garnituru leżącego idealnie, idziesz do krawca, który dokona pomiarów i uszyje go dla Ciebie. Jeśli chcesz tort specjalnie na urodziny dziecka, udajesz się do cukierni i go zamawiasz. Gdy potrzebujesz aplikacji, która będzie spełniała Twoje specyficzne oczekiwania, idziesz do DUX-a.

Jak wygląda procedura? Przychodzisz do nas i mówisz, do czego ma służyć aplikacja i jakie ma mieć funkcje, a my ją projektujemy i programujemy. Przykładem takiej aplikacji dedykowanej może być portal www.twardaspacja.pl – serwis, który umożliwia automatyczne wstawienie twardej spacji w wielu miejscach, aby twórca dowolengo tekstu nie musiał usuwać spójników z końców poszczególnych linijek.

Jeśli jest Ci potrzebna konkretna aplikacja o specyficznych funkcjonalnościach, rozważ możliwość zamówienia aplikacji dedykowanej – stworzonej od początku do końca, by spełnić Twoje potrzeby.

szczegóły

Jednym z najważniejszych elementów filozofii oraz strategii działania przedsiębiorstwa jest ciągłe dbanie o zadowolenie klienta i podtrzymywanie kontaktu (od obsługi przedsprzedażowej, przez sprzedaż i dbanie o relacje posprzedażowe). Dbanie o to w tradycyjny sposób jest czasochłonne i wymaga wiele wysiłku. Dla małych i średnich przedsiębiorstw często pełne zadbanie o klienta jest trudne lub nawet nieosiągalne (ze względu na brak personelu i czasu).

Chciałbyś pokazać swoim klientom, że ich komfort i zadowolenie z Twoich usług to dla Ciebie bardzo ważna sprawa? Masz jednak dużo pracy przy realizacji zamówień i nie jesteś w stanie o wszystkim pamiętać, a Twoich pracowników jest po prostu za mało? Dużym ułatwieniem w takich sytuacjach jest zautomatyzowanie pewnych czynności, co odciąża personel, a nie powoduje strat dla skuteczności obsługi klienta.

Rozwiązaniem takim są komputerowe systemy CRM (Customer Relationship Management). Można w nich tworzyć systematycznie bazę klientów, rejestrując ich dane i wszelkie dokonywane przez nich transakcje. System następnie będzie automatycznie wysyłał Tobie i Twoim pracownikom przypomnienia o umówionych spotkaniach lub rozmowach telefonicznych. CRM może także wysyłać klientom monity, oferty handlowe i życzenia urodzinowe/imieninowe. Jeśli zechcesz, system może nawet zostać wyposażony w funkcję, która pozwoli klientom uzyskać wgląd w projekty, jakie dla nich przygotowujesz i wysyłać Ci uwagi na temat przebiegu prac nad zamówieniem.

Wyobraź sobie, jak bardzo tego typu aplikacja mogłaby Cię odciążyć i ułatwić Ci codzienną pracę. Jednocześnie Twoje relacje z klientami staną się dużo lepsze niż do tej pory.

szczegóły

Wiemy, jak trudno jest Ci zapanować nad wszystkimi płaszczyznami zarządzania firmą. Cierpisz na chroniczny brak czasu i sił, w dodatku nie jesteś w stanie o wszystkim pamiętać. Stany magazynowe, zarządzanie zapasami, realizacja projektów, komunikacja z klientami i z własnymi pracownikami, księgowość, zarządzanie zasobami ludzkimi, utrzymywanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi, przygotowywanie kalkulacji i wycen. Można by tak jeszcze wyliczać, ale przecież sam wiesz najlepiej, co jest dla Ciebie męczące. Nie jesteśmy tylko od tego, aby identyfikować problemy. Jesteśmy głównie po to, by je rozwiązywać.

Nieocenioną pomoc w zarządzaniu firmą niosą komputerowe systemy typu ERP (Enterprise Resource Planning). Ich zaletą jest to, że koordynują pracę w różnych sektorach działalności firmy i automatyzują wiele procesów, co zwiększa wydajność pracy przedsiębiorstwa.

Systemy ERP kontrolują działanie magazynu, pracę nad projektami, relacje z klientami (wbudowane moduły CRM), komunikację wewnętrzną firmy (między pracownikami). Można w nich zarządzać projektami, zmieniać ich statusy, układać sobie grafik prac, rejestrować zamówienia od klientów (funkcja szczególnie przydatna dla handlowców), dodawać wewnętrzne notatki dotyczące zarówno projektów, nad którymi firma pracuje, jak i samych klientów. Równie ważną korzyścią jest możliwość budowania bazy danych, w której można archiwizować ważne informacje o klientach, zamówieniach, finansach. Umożliwia to ograniczenie liczby segregatorów i papierów do niezbędnego minimum.

Chcesz dalej męczyć się próbując opanować wszystkie aspekty funkcjonowania firmy w sposób tradycyjny, czy wolisz zdecydowanie ułatwić sobie życie?

szczegóły
APLIKACJE
PODPIS ELEKTRONICZNY
Live Chat Software